Undisclosed Desires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 The Vampire Diaries [TVD]

Go down 
+4
candy*
Vytaka
Fantasia
Lollipop'as
8 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Lollipop'as
žvitriosios akelės ;D
Lollipop'as


Pranešimų skaičius : 940
Join date : 2010-09-07

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 08 2010, 18:38

Serialas The Vampire Diaries pagal L. J. Smith knygų seriją "The Vampire Diaries".
The Vampire Diaries [TVD] 2117007_48294871 The Vampire Diaries [TVD] 2117008_370927 The Vampire Diaries [TVD] 2117009_normal_lstrio The Vampire Diaries [TVD] 2117010_the-vampire-diaries The Vampire Diaries [TVD] 2117011_stars-of-the-vampire-diaries
2009 , CWTV , The Vampire Diaries (TV series).
Marcos Siega , Kevin Williamson , Julie Plec ,L. J. Smith.

Vaidina: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Steven R. McQueen, Sara Canning, Katerina Graham, Candice Accola, Zach Roerig, Kayla Ewell, Michael Trevino, Chris William Martin
Pasidomėti:
imdb.com/ , http://www.vampirediaries.net/ , http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries , ir etc.
Atgal į viršų Go down
Fantasia
kilnusis erelis ;D
Fantasia


Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2010-09-08

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyPen. 09 10 2010, 11:22

Nerealus serialas, vos pasirodydavo serijos iš kart bėgdavau žėt (funny) jau čia kažkada rodė antro sezo pirmą seriją regis ;D nu dar nespėjau pažėt bėt šiandien tikriausiai tuo užsiimsiu ;D
Atgal į viršų Go down
Lollipop'as
žvitriosios akelės ;D
Lollipop'as


Pranešimų skaičius : 940
Join date : 2010-09-07

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyPen. 09 10 2010, 11:56

Vakar premjera antro sezono buvo, tai serija jau šiandien turėtų būti iškepta torentuose ;p einam siūstis, reik aptart xD
Atgal į viršų Go down
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyPen. 09 10 2010, 20:04

Apsišviečiau ties 2x01 (funny) Bet apšvietimas buvo gana blausus (rofl) Nežinau, man ne itin patiko, įdomi, viskas normaliai, bet kiauriai prasižiūrėjo, nors jaučiu tik man, nes kiek kitur skaičiau komentarus tai visi mirt baigia iš laimės kokia nereali serija :DD
Šiaip biški erzinantis tas Kath ir Elenos painiojimas, tikiuosi greit baigsis nesusipratimai šiame fronte (funny) Damon'o sielvartingumas turbūt nesuprantamas nė jam pačiam, nei ką jis ten myli ,nei kas jam yra (funny) Jeremy's iš turėjusio būti vampyro persikvalfikuos į antiVampyrus tuoj su tuo žiedu ir t.t. (funny) Nu jeigu dar ir Caroline taps vampyre ,tai šautis vietoj (funny) Nu žodžiu melodrama
(rofl) (rofl) (rofl)


Paskutinį kartą redagavo Vytaka, Št. 09 18 2010, 21:42. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Lollipop'as
žvitriosios akelės ;D
Lollipop'as


Pranešimų skaičius : 940
Join date : 2010-09-07

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyŠt. 09 11 2010, 13:18

Eik tu, serija belekaip patiko! The Vampire Diaries [TVD] 690451 Damn buvau ištiesų primiršus, koks šis serialas yra nesvietiškai geras! Oh, tiek emocijų parėjo! Heh, buvau pasiilgus Damono replikėlių ir visų tų veido išraiškų, labai emocinga šiaip iš jo pusės buvo ši serija, damn man jo pagailo "Stefan" abi...bad boy back. Rarr. (rock) Patinka man ši ketveriukė, aršios visos tokios scenos su Katherina, labai pagyvina viska tos jos pikantiškumas The Vampire Diaries [TVD] 796722 The Vampire Diaries [TVD] 117809 Ir Stefan, man kažkaip vėl grįžta į didelę simpatija, buvo užgoštas D, bet šioj serijoj pasitaisė kaip reikalas, tiek su žodynu, tiek su elgesiu The Vampire Diaries [TVD] 117809
Daug intrigų, daug visko, jau noriu sekančios!
Atgal į viršų Go down
candy*

candy*


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-09-11

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 15:50

Pastebėjau šis serialas daugeliui patinka, tik ne man!!! (rofl)
Pirmo sezono žiūrėjau kelias serijas, bet nepasirodė itin įdomus...šeip jei žiūrėt, tai prisiversčiau vien dėl gražuoliuko Ian Somerhalder'io The Vampire Diaries [TVD] 105736 Tas tai saldainis, mano vienas mylimiausių aktorių The Vampire Diaries [TVD] 796722
Atgal į viršų Go down
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 15:56

anti Vampyrų klubo šalininkė? (rofl) Eh, man tai pirmas sezonas patiko, ko negaliu sakyt apie antro pirmą seriją (rofl)
Ir panos, nuuu... Kas jum visom ant to Ian'o? ;o Siaubas, kuo jis patinka visom taip (rofl)
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Aušra
auksinė žuvelė ;p
Aušra


Pranešimų skaičius : 2055
Join date : 2010-09-08

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 15:59

Jo vaidmuo, jo snukutis, jis... The Vampire Diaries [TVD] 207880 (rock) The Vampire Diaries [TVD] 4861 The Vampire Diaries [TVD] 690451 The Vampire Diaries [TVD] 997625

o jei apie serialą tai man patiko pirma antro sezono serija, nežinau tokia fantastinė Laughing kadangi aš fantastikos gerbėja taigi... Laughing Damon'o labai gaila buvo (cry)
Atgal į viršų Go down
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 16:03

O dievuliau... (rofl) The Vampire Diaries [TVD] 708470 Va kur meilė The Vampire Diaries [TVD] 708470 (rofl) Eh, jaučiuosi viena Stefuko mūšio lauke (rofl)
Jo, tikrai, pritariu, kad buvo perpildyta vampyriškos fantastikos (rofl)
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
candy*

candy*


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-09-11

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 16:04

Nu kad man tų vampyrų jau perdaug, atsirado twilight tai ir pradėjo kurt beveik viską su vampyrais., kad žiūrovų pritraukt. Nemėgstu kai per daug prisifantazuoja jau, nu NEĮDOMU būnaa!!!;DD
Kad jis nerealnaas baxūras, kuriam pastebejau bicepsiuku trūkumas, bet tai galima bus pakeist daar;DDD O jo tas žvilgsnis, tai ohhh... The Vampire Diaries [TVD] 105736
Atgal į viršų Go down
Aušra
auksinė žuvelė ;p
Aušra


Pranešimų skaičius : 2055
Join date : 2010-09-08

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 16:05

Neperpidyta man tinka ;DD
Visų pirma tai mūšio kaip ir nėra. ;D o antra aš ir prieš jį nieko blogo neturiu Laughing tiesiog D frazės, manieros taip užkabina (funny) o S toks labai jau rimtas Laughing
Atgal į viršų Go down
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 16:14

Nu Twilight tai kita dela, šito tai nepernešu ir aš, bet TVD kažkaip praeina, nėra ,nes gal sparkling vampires (rofl)
Haha, turėjau omeny S ir D mūšio laukus (funny)
Blm, vienai širdutės aplink galvą laksto, kitą kabina, pakabina... Jaučiu tokį vampyrą pamačiusios, tikrai nebėgtumėt rėkdamos (rofl) (rofl)
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Aušra
auksinė žuvelė ;p
Aušra


Pranešimų skaičius : 2055
Join date : 2010-09-08

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 16:21

Ne čia vampyrai bėgtų nuo visokių maniakių šaukiančių "įkąsk man!!!" Laughing
Atgal į viršų Go down
candy*

candy*


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-09-11

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 16:24

Man tai jie visi vienoodi;D šeip nesakau, kad neidom, nes kai žiūrėjau per youtuba, tai ten irgy meilių netrūksta (rofl)
Kad jis man toks piktokas atrodo iš veido, dar kai smile išmeta toke gerule..;DDD
Atgal į viršų Go down
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 16:25

Nu, o ką, jie turėtų būt laimingi. Įsivaizduok dabar, jeigu vakarienė pas tave pati ateitų (rofl) (rofl)
Vienu ždž, a kas daryt (rofl)
Nu jo smile'as geras būna kartais, bet ,kad psichinis jisai ten dažniausiai būna, taiir jo šypsena dažniausiai psichozės persmelkta (rofl)
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Aušra
auksinė žuvelė ;p
Aušra


Pranešimų skaičius : 2055
Join date : 2010-09-08

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 16:31

Būtų nuobodu jiem ;D
Atgal į viršų Go down
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 16:33

A, atseit tracking is fun? (rofl) Nu daa (rofl)
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Livaja
plaštakė ;)
Livaja


Pranešimų skaičius : 4931
Join date : 2010-09-07

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 09 15 2010, 19:09

Maistinga rašo:
Jo vaidmuo, jo snukutis, jis... The Vampire Diaries [TVD] 207880 (rock) The Vampire Diaries [TVD] 4861 The Vampire Diaries [TVD] 690451 The Vampire Diaries [TVD] 997625
Paspausčiau 'like' jei čia būtų facebook'as;D Tokie teisingi žodžiai;D Ir smailai;D

Man, kaip ir visas pirmas sezonas, antro sezo antra serija labai labai patiko! Ir toliau nebesismulkinsiu;D
Atgal į viršų Go down
http://purple-heels.tumblr.com
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyŠt. 09 18 2010, 11:33

Nu chebra, matėt 2 seriją? (rofl) Vot šita tai ir man patiko visai (rofl) (rock)
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Lollipop'as
žvitriosios akelės ;D
Lollipop'as


Pranešimų skaičius : 940
Join date : 2010-09-07

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyŠt. 09 18 2010, 15:29

Heh, o man šitoj kažko truko, matyt Katherine ;D Bet šiaip laaaabai gera serija kaip ir visada, damn dievinu šitą serialą, kuo toliau tuo įdomiau, kitoj jau siaus vilkolakiai, niah niah niah ;D
Atgal į viršų Go down
Livaja
plaštakė ;)
Livaja


Pranešimų skaičius : 4931
Join date : 2010-09-07

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyŠt. 09 18 2010, 17:23

Man antra serija irgi kiek mažiau patiko.. Bet vėlgi buvo daug gerų vietų. Ir Caroline man labiau patinka kaip vampyrė;D

The Vampire Diaries [TVD] Tumblr_l8vk6sxfUj1qazrrio1_500
Atgal į viršų Go down
http://purple-heels.tumblr.com
Lollipop'as
žvitriosios akelės ;D
Lollipop'as


Pranešimų skaičius : 940
Join date : 2010-09-07

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyŠt. 09 18 2010, 17:27

Heh, čia jo Stefka pavarė, jis man žymiai labiau antram seze patinka, šmaikštesnis ;D
Atgal į viršų Go down
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyPir. 09 20 2010, 18:59

Aplamai, Stefukas daugiau stuma, o Damon'as paranojiku tampa Suspect Sakyčiau tai šiurpu (rofl)
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 11 17 2010, 20:45

Blemba, iki gruodžio 2 d. reiks laukt naujos serijos Rolling Eyes Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Mur
čipolinas ;D
Mur


Pranešimų skaičius : 95
Join date : 2010-10-27

The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] EmptyTr. 12 01 2010, 19:18

Blm,aš turbūt viena tokia išbridusi,nemačiau šotp serialo nei vienos serijos ;o Db siunčiuosi pirmą sezoną..tikiuosi patiks,nes visi belenkaip jį išgyrė ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





The Vampire Diaries [TVD] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Vampire Diaries [TVD]   The Vampire Diaries [TVD] Empty

Atgal į viršų Go down
 
The Vampire Diaries [TVD]
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Undisclosed Desires :: Serialai-
Pereiti į: