Undisclosed Desires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kokius serialus žiūrite?

Go down 
+9
latte
Kurtsie*
R.By
Bubble_Fun
Livaja
Mur
Fantasia
Vytaka
Lollipop'as
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
heartless.
Nothing is going to save us now.
heartless.


Pranešimų skaičius : 2255
Join date : 2011-01-10
Miestas : Kaunas

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyPen. 07 15 2011, 12:51

OTH, White Collar, PLL, True Blood {dažniausiai prasuku ;D}, Nikita, Teen Wolf, Glee { prasuku}, TVD ir GG taip pat dažniausiai tenka prasukt ;D. Ir SPN. Smile)
Atgal į viršų Go down
http://patheticheartless.tumblr.com/
Kurtsie*
QaF isn't a Britin show
Kurtsie*


Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-01-26
Miestas : Pittsburgh

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyPen. 08 05 2011, 11:45

Skins (ačiū Justei ;D)
Hellcats (ačiū Justei ;D)
The Glee Project
QaF (ir vėėėėėl! Negaliu aš be šito :DDD spėju žiūrėsiu tol, kol išmoksiu viską mintinai :DDD)
Atgal į viršų Go down
Lollipop'as
žvitriosios akelės ;D
Lollipop'as


Pranešimų skaičius : 940
Join date : 2010-09-07

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyPen. 08 05 2011, 20:19

Hellcats ačiū justei, kaip čia? :DDD Aš tik kelis video YT esu mačius Very Happy
Hmm, Teen Wolf dar pridedu prie visų savo kurių nespėju peržiūrėt, na True Blood ištikima dar Very Happy
Atgal į viršų Go down
Kurtsie*
QaF isn't a Britin show
Kurtsie*


Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-01-26
Miestas : Pittsburgh

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyPir. 08 08 2011, 09:29

Jei ne tu, man pasakius, kad ten mano amžiaus motherfucker Gale vaidina (pačiai net nebūtų kilus mintis patikrint), tai taip ir spoksotų neliestas :DDDD
Atgal į viršų Go down
Lollipop'as
žvitriosios akelės ;D
Lollipop'as


Pranešimų skaičius : 940
Join date : 2010-09-07

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyTr. 09 21 2011, 18:48

Kas ką naujesnio žiūri, planuoja žiurėt, naujas sezonas, nemažai naujų serialų?
Atgal į viršų Go down
arune3

arune3


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2011-10-04
Miestas : Vilnius

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyAntr. 10 04 2011, 17:23

Gossip girl, Pretty little liars, True blood(mėgstamiausias), blue mountain state, bones (kartais), glee (kartais), How i met your mother, secret circle (tik pradėjau), skins (kartais), switched at birth, teen wolf (mačiau kelias serijas), Vampire diaries, the nine lives of chloe king, persons unknown, friday night lights (jau 5 sezoną ištikima) ir kadangi moku Korejietiškai žiūriu Kdramas ir šiaip asian dramas (smile)
Atgal į viršų Go down
Livaja
plaštakė ;)
Livaja


Pranešimų skaičius : 4931
Join date : 2010-09-07

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyAntr. 10 04 2011, 19:47

^^O, būsi Lollio draugė ;DD

Dabar jau ir aš kaip ir galiu pasisakyt ;D
Baigiau Weeds, atmečiau Revenge ir ko gero The Secret Circle. Tad kol kas liko: The Lying Game, The Vampire Diaries, Glee, The Hart of Dixie, New Girl, Gossip Girl, Charlie's Angels, ANTM. Ir tikriausiai dar bandysiu Terra Nova. Po poros savaičių planuoju apmažint šituos ;D
Atgal į viršų Go down
http://purple-heels.tumblr.com
Aušra
auksinė žuvelė ;p
Aušra


Pranešimų skaičius : 2055
Join date : 2010-09-08

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyŠt. 10 08 2011, 18:47

TVD, The Secret Circle, PLL, ir per tv kai galiu pažiūriu Knight Rider.
Atgal į viršų Go down
Lollipop'as
žvitriosios akelės ;D
Lollipop'as


Pranešimų skaičius : 940
Join date : 2010-09-07

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptySk. 10 09 2011, 01:59

Suskubai skaityt, kai užmačiau savo vardą prieš tai esantį postą! Neapsišovei! xD
Nu ir kaip jums Secret Circle so far? Very Happy
Atgal į viršų Go down
Livaja
plaštakė ;)
Livaja


Pranešimų skaičius : 4931
Join date : 2010-09-07

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyTr. 10 12 2011, 11:16

Kokia aš protinga XDDD

Man TSC - fe Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 419583 ;DD Ir pagrindinės nepernešu, o ir visi kiti personažai nėra tokie jau traukiantys dėmesį, kad dėl jų žiūrėčiau. Jau tikrai jį išbraukiau iš savo sąrašiuko ;D

Bet dabar galiu pridėt Terra Novą. Bent jau pirmos serijos mane tikrai sudomino :]
Ai, ir dar Degrassio 10 sezoną žiūriu ;D
Atgal į viršų Go down
http://purple-heels.tumblr.com
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyKv. 12 05 2013, 01:24

Ką šaika žiūrit gero? (funny)

EDIT: jaučiu atsakymo sulauksiu po dviejų metų kokių (rofl) 
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Livaja
plaštakė ;)
Livaja


Pranešimų skaičius : 4931
Join date : 2010-09-07

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyKv. 12 05 2013, 15:59

Ot va paimsiu ir atsakysiu, nors tai užtruks netrumpai... xD

how i met your mother, elementary, the originals, parks and recreation, new girl, modern family, hart of dixie, awkward, glee, once upon a time (2 pastaruosius žiūriu tik tam, kad gaila nustot, net jeigu ir nesąmones jau seniai rodo ;D)
ir dar eilutėj laukia:
chicago fire ir arrow, kuriuos reikia pasivyt, nes šitų neišeina žiūrėt kol valgau, ar šiaip kol ką nors darau, o reiktų jau iš tikro tiesiog tik sėdėt ir žiūrėt Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://purple-heels.tumblr.com
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptySk. 12 08 2013, 23:57

Haha, prajuokinai su tuo "reiktų jau iš tikro tiesiog tik sėdėt ir žiūrėt" (funny) (funny) To CF tai nežinau, o Arrow tai jėga, paskutiniu metu ypač gerų seriju pametė (rock) Ir The Originals baika rodo jau nuo kokios penktos serijos (funny) O va, New Girl, man kažkaip paskutiniu metu nelabai, anksčiau geriau kažkaip buvo, kaip tau? A, ir dar HOD pasitaisė sakyčiau Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 27999 

Įdomus tas Chicago Fire? Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 276852 
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Livaja
plaštakė ;)
Livaja


Pranešimų skaičius : 4931
Join date : 2010-09-07

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptySk. 12 15 2013, 10:18

Chicago Fire labai įdomus! bent jau man ir Linai Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://purple-heels.tumblr.com
Vytaka
digiterminatorius ;D
Vytaka


Pranešimų skaičius : 1461
Join date : 2010-09-07
Miestas : between black clouds and silver linings

Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 EmptyPen. 01 17 2014, 11:25

Hm, nu reiks turėt omeny, dėkuj  (klick) 
Atgal į viršų Go down
https://undisclosed-desires.forumlt.com
Sponsored content





Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius serialus žiūrite?    Kokius serialus žiūrite?  - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kokius serialus žiūrite?
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Undisclosed Desires :: Serialai-
Pereiti į: