Undisclosed Desires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Glee

Go down 
+2
Vytaka
Livaja
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Rachel
We are all born superstars.
Rachel


Pranešimų skaičius : 178
Join date : 2011-06-02
Miestas : Kaunas

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyŠt. 07 16 2011, 16:31

Turiu atsisiuntus visus epizodus, bet žiūriu ''prasukimo'' būdu, tad dar nelabai suvokiau ką ten rodo Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://leasmichelesarfati.tumblr.com/
Kurtsie*
QaF isn't a Britin show
Kurtsie*


Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-01-26
Miestas : Pittsburgh

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyAntr. 07 19 2011, 11:01

Žmogau, neprasukinėk! Nežinai, kiek prarandi :DDDD TGP yra mano antra duona dabar :DDD pirmadienio atgaiva :DDD
Atgal į viršų Go down
Rachel
We are all born superstars.
Rachel


Pranešimų skaičius : 178
Join date : 2011-06-02
Miestas : Kaunas

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyAntr. 07 19 2011, 12:54

Manęs kažkaip nesudomino pernelyg, bet reiks bandyt žiūrėt bent vieną epizodą neprasukant, gal sudomins (smile)
Atgal į viršų Go down
http://leasmichelesarfati.tumblr.com/
Livaja
plaštakė ;)
Livaja


Pranešimų skaičius : 4931
Join date : 2010-09-07

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyTr. 09 21 2011, 14:59

3x01
Tingiu kalbėt apie šitą seriją XD Iš tikro tai buvo geresnė nei tikėjaus. Gal todėl, kad jau ilgai nemačiau, tai jau kiek pasiilgau ir nepastebėjau visų nesąmonių (jei jų buvo). Labai patinka man Rachel/Kurt, tikiuosi, kad visą sezą ir po jo, liks jie draugais :] Ir Quinn man su rožiniais plaukais labai gražiai atrodo ;D
O va kitos serijos labai laukiu! Idina/Shelby grįžta. Beth tema. Viskas ko labiausiai laukiau, net jei netikėjau kad bus, šiame sezone =]
Atgal į viršų Go down
http://purple-heels.tumblr.com
Kurtsie*
QaF isn't a Britin show
Kurtsie*


Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-01-26
Miestas : Pittsburgh

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyKv. 09 22 2011, 08:50

Glee - Page 3 Tumblr_lrvm5funZk1qafv9po1_500

S03E01 "THE PURPLE PIANO PROJECT"
only one word: FABULOUS.


Kaip antrojo, taip ir trečiojo sezono pradžioje vėl tas pats žmogutis, kurio pakęst negaliu. JBI rimtai man jau pradeda įkyrėt. Bet intervių su HummelBerry, Kurt`o atliekamas "fashion star" vaidmuo atpirko viską. Pasiilgau serialo. ŽIAURIAI.
WHAT THE F...? Julliard`as neturi muzikinio teatro? O.O Aš apšalus.
KLAINE! AWWWWW! Ku-Urtė visiškai patenkinta. Mūsų su Kurt`u reakcija sutapo. Cute as ever, but still with his warbler blazer. Mintyse iššoko frazė iš TOUR LIVE: "We've been through this. You love the blazer".
OKĖ, prašokam toliau. Santana. Quinn. I hate those two right now. Pritariu Will ties Santanos išmetimu. Ji to verta. I mean, Blaine is here. WHO NEED HER? plius, Samuel ir Damien is coming. Choristų užteks.
Quinn is a bitch. I hate her! CHEERIOS RUINED BLAINE'S SOLO!
Kalbant apie solo...

BLAINE TRANSFERED!

My gleeky dream come true! The hug was awesome! I wanna boyfriend like that! ♥ I still missed the kiss, but nothing can be perfect at the same time...
Beje, ar man tik taip atrodo, ar Ashley nebuvo? O.o
Kai pamačiau paskutinį pasirodymą supratau vieną - BLAINE made NewDe to look complete. He was the missing puzzle piece!




Glee - Page 3 Tumblr_lrunqu7iss1qfoe0po2_250
Atgal į viršų Go down
Kurtsie*
QaF isn't a Britin show
Kurtsie*


Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-01-26
Miestas : Pittsburgh

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyTr. 09 28 2011, 06:41

Glee - Page 3 Tumblr_ls7o2h6DbC1qfgg1ao1_500
S03E02 - I AM UNICORN
kuo toliau, tuo geriau!

Pakalbėsiu šįkart tik apie savo paukštelius, kurie man paliko didžiausią įspūdį/džiaugsmą/nusivylimą ir svajones...
Pirmas dalykas, kuris užkabino mano ausį... BLAINE IS JUNIOR! Tai reiškia, kad Klaine nebaigs mokyklos tuo pačius metu... Nusivyliau RIB. Žiauriai... Siaubingai...
Tiek Kurt tiek Blaine bando Tony vaidmenį? Gero iš to nebus... Bent Kurtui... Pritarsiu Burt`o nuomonei - "And not you’re not like Rock Hudson gay, you’re really gay. You sing like Diana Ross and you dress like you own a magic chocolate factory." Bijojau, kad vaidmenį gaus Blaine, Kurt`as liks visiškai nusivylęs gyvenimu and so on...
Tačiau nuomonė visiškai pasikeitė, kai HummelBerry atliko ištrauka iš nuostabiausios pasaulyje dramos "Romeo and Juliet". Tokio Kurt`o man dar neteko matyt... GOSH, CHRIS, MARRY ME! Nesupratau ir nepagavau, kodėl Beiste (♥ i love her! she's awesome!), Artie ir Rach prapliupo juoktis? Bent jau Emma pabuvo protinga ir mėgavosi tobulai atlikta ištrauka. Awww!
Nu negaliu aš... Trio rimtai nori, kad Blaine imtų lead`ą. Aš myliu Blaine. Jis niekada niekada nenorės, kad jo love of his life liktų nusivylęs dėl JO kaltės. Awwww! I can imagine Darren as perfect Bernardo... ♥
Nu ot pabaigą kaip negražiai paliko... HEY! :/ Dabar man visą savaitę laukt iki Blaine atsakymo? Bet aš GARANTUOJU, kad jis atsisakys.

I'M UNICORN! VOTE FOR KURT AS A PRESIDENT! ♥ SHARE YOUR JOY UNDER THE KLAINEBOW!
Glee - Page 3 Loveukurt
Atgal į viršų Go down
Kurtsie*
QaF isn't a Britin show
Kurtsie*


Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-01-26
Miestas : Pittsburgh

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 11:30

Okay. Galvojau, kad jau užteks čia vienai reikštis šitoj temoj, bet negaliu tylėt. Po šitos serijos negaliu tylėt.

Glee - Page 3 Tumblr_lzsxncs67I1rq06f0o1_500

ON MY WAY
Glee is opening yourself to joy? Oh, what the hell?


Okay. Pagaliau. Definately. Blaine šitam visam šou iš puikaus personažo antrąjam sezone liko tik "dainuojantis vaikinas." Jokio plotline. Damn. Bet ir gerai. Kol jis negaus Sebastian, nieko apie jį girdėt ir nenoriu. O ypač kokių nors 'lovey-dovey' Klaine scenų.

Glee - Page 3 Tumblr_lzuwfmi94I1rnbxa3o2_250 Glee - Page 3 Tumblr_lzuwfmi94I1rnbxa3o5_250 Glee - Page 3 Tumblr_lzuwfmi94I1rnbxa3o6_250

Kai pamačiau, kad Blaine 'Cough Syrup' įsivažiuoja į David sloryline'ą, netekau žado. Tiesą sakant, idėja tikrai gera. Piratai (Kurtofsky/Karofsky lovers) privalėjo stebėti Klaine sceną o Klainers - David struggling. Mano manymu, glee žino apie šiuo metus tumblr'į užriuvusius 'ship wars'. Taip, juose dalyvauju ir aš visu pajėgumu.
Aš puikiai žinau, ką David teko patirti. Puikiai žinau tą skausmą. Mano manymu, vaikinų veiksmai persirengimo kambary buvo keliagubai stipresni už bet kokius smurto priepuolius. Tai, kaip jie pasielgė, be jokio, nė mažiausio įtarimo... UGH! I GATE THAT NICK GUY!
Dar vienas skaudus žingsnis - kibernetinės patyčios. Kai žmonės, kuriuos laikei draugais tau atsuka nugarą... Velniop viską. Max vaidyba buvo tiesiog nepamirštamai įkvėpianti.
Na ir skaudžiausia dalis. Sėdėjau prie ekrano ir plyšavau visa gerkle: NET NEBANDYK! Paskutinės sekundės atėmė žadą ir kvapą. Galvoje kirbėjo klausimas: kas bus dabar? KAS DABAR? Žinojau tik vieną - jei David mirė, mano glee žiūrėjimas baigtas. Amžiams. Net jeigu Ricky Martin taptų regular.

Glee - Page 3 Tumblr_lzuz3inZTn1qbq2ano2_250 Glee - Page 3 Tumblr_lzuz3inZTn1qbq2ano4_250

Paul scena. Penkios sekundės ir 3 valandų skausmo efektas. Šaunuoliai aktoriai. Šaunuoliai!

Glee - Page 3 Tumblr_lzu654N3p21qzbggso8_r1_250 Glee - Page 3 Tumblr_lzu654N3p21qzbggso9_r1_250

Kurt... Gaila man jo... Ką pastebėjau: Kurt vilkėjo tą pačią aprangą per CS kaip ir tada, kai atmetė paskutinį David skambutį.
Dave norėjo jam paskambint prieš darant tai.
David norėjo pasikalbėt.
David prašėsi pagalbos.
I HATE YOU, KURT EFFING HUMMEL!
***
Black out. David gyvas. AČIŪ TAU, GRILLED CHEESUS AND TEEN JESUS!
Po šio epizodo aš duosiu MAŽĄ šansą Sebofsky. MAŽĄ.
Kurtofsky for life. Definately.
Scena ligoninėj...
Ateitis.
Sūnus.


Glee - Page 3 Tumblr_lzvk3oatmO1rn7kqxo1_500




Aš myliu glee. I do.
_________________________
Quinn...


Glee - Page 3 Doigetbonuspointsifiactlikeicare


I HATE GLEE. I DO!


Tuo ir baigsiu šio karto pokalbį.
Pamenu, buvo diena, kai sakiau, kad niekada nenustosiu spoksojus į Klaine kiss gif'ą.
Dabar mane nuo jo vimdo.
Žmonės keičiasi.

Glee - Page 3 Tumblr_lzw0gnAZaM1r2zysz

K-PIRATE4LIFE
Atgal į viršų Go down
Livaja
plaštakė ;)
Livaja


Pranešimų skaičius : 4931
Join date : 2010-09-07

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 12:19

Daugiau mažiau su tavim apie tai jau kalbėjau, tai va pasisakysiu tik vienu tavo čia paminėtu požiūriu ;D :
Kurtsie* rašo:
Okay. Pagaliau. Definately. Blaine šitam visam šou iš puikaus personažo antrąjam sezone liko tik "dainuojantis vaikinas." Jokio plotline. Damn. Bet ir gerai. Kol jis negaus Sebastian, nieko apie jį girdėt ir nenoriu. O ypač kokių nors 'lovey-dovey' Klaine scenų.
Laukiu tik tos serijos kai rodys Blaine brolį ;D net jei (irgi Tumblr dėka) man Matt Bomer labiau tiktų vis dar mano mylimo Jesse brolio ar dėdės vaidmeniui, bet vis tiek noriu jį pamatyt Glee, išgirst dainuojantį :]

Glee - Page 3 81364104574b11e198961231381-4125153448965171405
Atgal į viršų Go down
http://purple-heels.tumblr.com
Rachel
We are all born superstars.
Rachel


Pranešimų skaičius : 178
Join date : 2011-06-02
Miestas : Kaunas

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyPen. 02 24 2012, 16:13

Pamačiau mirksinčius pranešimus ir PRIVALĖJAU pasisakyt.

Pirmiausia, tai buvau prisiskaičius tiek visokiausių spoilerių, kad žinojau kone visą siužetą, viduryje regioninių pasidarė nuobodu, taip nekantravau, kad jau troškau prasukti iki pat galo, avarijos. Bet gerai, kad ištvėriau, nes bučiau prarudusi daugybę nepakartojamų scenų.
Pirmiausia Dave: tiesiai šviesiai sakant, jis man vis dar nepatinka, nors jau net pati nebežinau kodėl, seniau galvojau, kad dėl to, jog bando išskirti Klaine, bet kadangi nebeshipinu jų taip kaip ankščiau, tai tikrai žinau, kad ne dėl to. Taigi, nemėgstu Dave, tačiau galbūt todėl, kad pamilau "Cough Syrup" visos jo scenos nebuvo tik epizodo laiko švaistymas, visas tas suicide kone pravirkdė mane.
Finchel. Niekada jų neshipinau, Rach dievinau, o Finn tiesiog mėgau. Tačiau vos prasidėjus 3-am sezonui Finn man nebepatiko, tad visa Finchel storyline "tuoksis jie ar ne?" man tiesą sakant didelės įtakos neturėjo. Todėl tiesiog mėgavausi Rach dainomis ir viskas.
Hiram & Leroy. Tegui dievas telaimina juos, norėčiau, kad jie būtų mano tėvai.
Nude Finn. I DON'T GIVE A SHIT.
Pregnant Sue. Be žodžių. Finally.
Sebastian. Kažkaip visas tas jo "It's all funny games. Until it's not." manęs neįtikino. Kaip toks blogis kaip jis galėjo taip greitai pakeisti nuomonę. TOTALLY FAKE.
LABAI PATIKO ND pokalbis apie ateitį ir tt, Swangual (ar kažkas tokio, aš jį vadinu tiesiog Swakula), kad ir kaip bebūtų keista, patiko ND regionals song list.
THE TROUBLEBONES ARE BACK (kinda)!!!! Dieve, kaip aš jų pasiilgau! Pirmoji sezono pusė mane visiškai nuvylė, o TTT nuspalvino ją dar visai pakenčiamomis spalvomis.
QUINN IS BACK ON THE CHEERIOUS. WOW, negaliu nė apsakyt kaip tada šokinėjau iš laimės, vienintelė mintis - FINALLY.
PASKUTINĖS 2 MINUTĖS. AŠ APŠALUS. VISIŠKAI. Spoileriai turėjo sušvelnint mano reakciją, bet net dabar vis dar galvoju, kad čia sapnas ir aš tuoj pabusiu. MANO FABERRY FEELINGS!!!!!!!!!!!!!!!!!................. Paskutinę sceną mačiau tiek kartų ir vis tiek man viskas atrodo netikra... Kai Quinn parašė "ON MY WAY"... Nesąmonė, kad jai taip nesiseka, dabar lyg ir viskas susitvarkė, bet... Kai tik Q bando pasipriešint Finchel=viskas ok, ji vėl in cheerious, pateko į Yale, susidraugavo su Rach, kai nusprendžia atvykt į jų vestuves=BAAAAAAM!!!!!!!!! CAN'T BELIEVE THAT SHE'S IN THE WHEELCHAIR RIGHT NOW.

P.S. Nekreipkit dėmesio į šitą žiaurų mano Faberry fangirl'inimą, tiesiog nebegaliu, net močiutei visą epizodą nupasakojau, Faberry mane įkvėpė in soooo many ways, ko niekada nepadarė nei Brittana, nei Klaine, nei Pezberry.
Vienu žodžiu, I'M DEAD ('till April).
Atgal į viršų Go down
http://leasmichelesarfati.tumblr.com/
Kurtsie*
QaF isn't a Britin show
Kurtsie*


Pranešimų skaičius : 497
Join date : 2011-01-26
Miestas : Pittsburgh

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyPir. 02 27 2012, 12:57

Livaja,
omg, mes gaunam dar vieną Grant'o vertą sex dievaitį glee ekranuose xD I love glee, I do xD
Tik vat ką matau, tas man nepatikti. Labai.
Manau TrollMurphy kaip ir visada, užmiršta svarbias detales. Kaip jau numanau, Mr. Anderson bus dar vienas gay-friendly personažas. I mean, COME ON! Sulaižyti plaukai, varlytė po kaklu...
O kažkada Blaine skundėsi Burt'ui neva jo tėvas buvo homofobas kokių reta...
Nervuoji tu mane, TrollMurphy. Nervuoji >.<
Atgal į viršų Go down
Livaja
plaštakė ;)
Livaja


Pranešimų skaičius : 4931
Join date : 2010-09-07

Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 EmptyPir. 02 27 2012, 14:12

Taigi Rachel vienas tėvas juodaodis buvo kažkada seniau seriale rodytoj foto.. tai čia jau nieko keisto nebebus ;D
Atgal į viršų Go down
http://purple-heels.tumblr.com
Sponsored content





Glee - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glee   Glee - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Glee
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Undisclosed Desires :: Serialai-
Pereiti į: